​​سرویس دهی به سراسر مناطق شهرستان های بهارستان ، اسلامشهر ، رباط کریم

تماس
سفارش آنلاین

قیمت قالیشویی در سال 1402 + نرخ اتحادیه قالیشویی در تهران

قیمت قالیشویی در سال 1402

قیمت قالیشویی+ نرخ شستشوی فرش در سال 1401

 

قیمت قالیشویی چگونه تعیین می‌شود؟ اتحادیه قالیشویی در هر سال، قیمت‌های متفاوتی را برای شستشوی فرش و موکت بر اساس اندازه و متراژ فرش‌ها تعیین می‌کنند. دلیل این اتفاق این است که قیمت شستشوی فرش ثابت بماند و هر شرکت قیمت خاصی را برای خود اعلام نکند. قیمت اعلام شده توسط اتحادیه وابسته به تورم عمومی و سطح و کیفیت خدماتی دارد که قالیشویی های مختلف ارائه می‌دهند.

قیمت قالیشویی عنوان شده در این مقاله به مشتریان ما در شهرستان های اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم کمک می‌کند تا هزینه و قیمت موردنظر خود را از طریق نرخ‌های مصوب اتحادیه قالیشویان دنبال کنند. البته در دنیای امروزی و با توجه به رشد خدمات اینترنتی، بیشتر مشتریان تمایل دارند که از  خدمات ارزان ترین قالیشویی در محدوده محل زندگی خود استفاده کنند. (قالیشویی گلشن در موقعیت‌های مکانی مختلف، شعبه داشته و با خدمت رسانی گسترده، تلاش می‌کند تا رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند.)

به این منظور با استعلام نرخ قیمت قالیشویی در اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم از مراکز فعال در منطقه خود، یکی از آن‌ها را برای شستشوی فرش‌هایشان انتخاب می‌کنند.

 

«نکته حائز اهمیت این است که مبنای این انتخاب، نباید تنها قیمت گذاری نرخ شستشو و خدمات دیگر ارائه شده از این مراکز باشد؛ بلکه کیفیت خدمات ارائه شده، ملاک یک انتخاب درست است.»

 

آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

 

لیست قیمت قالیشویی در اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم

نرخ شستشوی فرش ماشینی و دستباف برای آن دسته از شهروندانی که در پی مراکز قالیشویی مجاز اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم هستند، در ادامه مطلب ارائه شده است. مطابق با روال هر سال و با توجه به عوامل متعددی همچون افزایش قیمت مواد شوینده، هزینه دستگاه و بسیاری دلایل دیگر، نرخ قالیشویی دارای اندکی افزایش بوده است.

همچنین افزایش تقاضا در روزهای پایانی سال نیز در افزایش قیمت شستن فرش در تهران اثر دارد. اتحادیه قالیشویی تهران با توجه به موارد فوق، قیمت قالیشویی ۱۴۰۲ را اعلام کرده است. به یاد داشته باشید که هر قالیشویی، مبلغ نهایی سفارش را با توجه به هزینه‌های حمل قالی به مشتری اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که مشتری، قیمتی بیش از مبلغ تعیین شده پرداخت نخواهد کرد.

مشخص بودن قیمت شستن فرش مانع از تحمیل هزینه‌های اضافی برای لکه‌بری و یا خدماتی که مشتری به آن‌ها نیازی ندارد، توسط برخی سودجویان بر مشتری می‌شود. هزینه قالیشویی گلشن نیز مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۲ بوده و بر اساس انواع سفارش‌های مشتریان تعیین شده است.

 

عوامل موثر بر هزینه قالیشویی

برخی عوامل بر هزینه قالیشویی اثرگذارند؛ از آن جمله ترافیک منطقه مورد نظر است. برخی مناطق در طرح ترافیک شهرداری قرار می‌گیرند و به همین دلیل حمل و نقل را برای کارخانه قالیشویی با مشکلاتی همراه می‌کنند. همچنین این خدمات برای برخی از محله‌هایی که در حومه شهر هستند با دشواری بیشتر انجام می‌شود؛ به همین دلیل در قیمت نهایی نیز اثرگذار خواهد بود.

یکی از اتفاقات مهمی که در چند سال گذشته بر قیمت قالیشویی تاثیر زیادی داشته، همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و ایران است. این همه‌گیری علاوه بر دشواری‌های حمل و نقل، خرید مواد اولیه و سلامت نیروی انسانی، موجب خسارت به آن دسته از مراکزی شد که تنها خدمات حضوری ارائه می‌کردند. خدمات آنلاین یکی از ویژگی‌هایی است که برخی قالیشویی‌های معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

«به یاد داشته باشید که قیمت قالیشویی آنلاین تفاوتی با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه ندارد و این مراکز نمی‌توانند هزینه‌ای بیشتر را برای ارائه خدمات آنلاین از شما دریافت کنند.»

۱. قیمت شستن فرش براساس جنس فرش

یکی از عوامل موثر بر تعرفه قالیشویی ، جنس فرش است. این قیمت هر ساله توسط اتحادیه قالیشویی تعیین شده و در کلیه مناطق تهران یکسان است. در قالیشویی گلشن، شستشوی فرش‌های دستباف، ابریشمی و ماشینی مطابق با نرخ قالیشویی در اسلامشهر،بهارستان و رباط کریم محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است که فرش‌های دستباف، معمولا به انواع فرش‌های معمولی، گلیم فرش، گل ابریشم و ابریشم تقسیم شده و قیمت شستشوی هرکدام متفاوت است.

«همچنین هزینه قالی گل ابریشم بخاطر حساسیت بسیار زیادی که دارد، معمولا از دیگر انواع فرش دستباف بیشتر است.»

قیمت قالیشویی بر اساس جنس فرش متفاوت است؛ برای مثال کلیه فرش‌های ماشینی معمولی، اکریلیک و فانتری دارای یک قیمت هستند. برای همین در صورتی که یک مرکز قالیشویی، قیمت متفاوتی برای این فرش‌ها تعیین کند، مشتری امکان پیگرد قانونی خواهد داشت.

همچنین رنگ فرش نیز نباید در تعیین نرخ قالیشویی اثرگذار باشد. قیمت قالیشویی فرش دستباف معمولی و گلیم فرش معمولا نزدیک به هم است و گاهی قیمت شستشوی گلیم فرش ۱۰ تا ۱۵ درصد، کمتر از نرخ دستباف‌های معمولی خواهد بود.

۲. قیمت قالیشویی طبق اندازه و ابعاد فرش

یکی از عوامل موثر بر هزینه قالیشویی متراژ فرش است. برای مثال معمولا متراژهای کمتر از ۹ متر شامل سرویس حداقلی می‌شوند. همچنین نرخ قالیشویی بر اساس اندازه و ابعاد فرش به صورت متر مربع محاسبه می‌شود. با افزایش متراژ فرش، قطعا نرخ شستشو نیز افزایش می‌یابد. تعرفه شستشو همچنین بر اساس متر مربع پیشتر توسط اتحادیه تعیین شده است و یک قالیشویی معتبر با ضرب مقدار تعرفه در اندازه فرش نرخ شستشو را به راحتی تعیین خواهد کرد.

برخی از مراکز، قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستباف را با توجه به تعداد فرش محاسبه می‎‌کنند؛ این کار اشتباه است! تعداد فرش‌ها نباید تاثیری در قیمت نهایی کار داشته باشد و محاسبات باید با توجه به متر مربع انجام شود. مثلا برای شستن فرش ۱۲ متری، قیمت مصوب سال ۱۴۰۲ برای هر متر مربع در عدد ۱۲ ضرب می‌شود.

در مجموعه قالیشویی گلشن به عنوان بهترین قالیشویی در شهرستان های اسلامشهر بهارستان و رباط کریم انجام کلیه محاسبات کارشناسی برای تعیین اندازه و ابعاد فرش با حضور متخصصین و مشتری به صورت رایگان انجام می‌شود. 

 

نرخ اتحادیه قالیشویی در سال 1402

نرخ قالیشویی در اسلامشهر بهارستان و رباط کریم

اتحادیه قالیشویی اسلامشهر بهارستان رباط کریم با ارائه فهرست قیمت خدمات قالیشویی بر شفافیت این عملیات افزوده است. با توجه به متراژ فرش و ابعاد و اندازه‌های آن و همچنین مطابق با جنس فرش، اتحادیه قالیشویی نرخ مصوب شستشو را تعیین کرده است.

برای مشاهده لیست کامل قیمت ها در قالیشویی گلشن در اینجا کلیک کنید 

 

 

قیمت شستشوی فرش در اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم

بر اساس نرخ اعلامی ‌از سوی اتحادیه قالیشویی، باید هزینه خدمات ارائه شده این مراکز در شهر تهران از نرخ ثابت و یکسانی برخوردار باشد. اما در بسیاری از موارد، ممکن است مشتریان تجربه متفاوتی از هزینه‌های پرداختی در یک مورد مشابه داشته باشند. همانطور که می‌دانید برخی از عوامل سبب تفاوت در این هزینه‌ها می‌شود.

به عنوان مثال با تغییر فصل به خصوص در روزهای پایانی سال، نرخ قالیشویی و خدمات ارائه شده از سوی این مراکز، تغییر می‌کند. یک قالیشویی ارزان و خوب باید طبق تعرفه مشخص اعلامی، قیمت قالیشویی را اعلام کند و مبنای تفاوت قیمت را بر اساس ارزش منطقه قرار ندهد.

در واقع نباید تفاوتی میان قیمت گذاری هزینه‌های یک قالیشویی ارزان قیمت در مناطق مختلف پایتخت وجود داشته باشد. این بدان معناست که تفاوت نرخ خدمات قالیشویی صرفا باید بر اساس موارد مهم تاثیرگذار مانند تفاوت قیمت شستشوی فرش ماشینی  و فرش دستبافت، تفاوت در اندازه‌های فرش و قالی‌ها و عواملی این چنینی باشد. حتی در یک قالیشویی قیمت مناسب نیز نرخ شستشوی فرش ماشینی بر اساس پارامترهای مختلفی مانند جنس الیاف به کار رفته و مواد شوینده متفاوت خواهد بود.

 

آیا قیمت قالیشویی بر کیفیت اثر دارد؟

قیمت گذاری مناسب و شفاف در ارائه خدمات قالیشویی را می‌توان جزو یکی از ویژگی‌های مراکز با کیفیت و معتبر دانست. همانطور که می‌دانید ممکن است بتوانید در انواع قالیشویی‌هایی که در تهران فعالیت دارند؛ نرخ و هزینه‌های شستشویی مشابهی را پیدا کنید.

اگر شما نیز این سوال که شستشوی فرش را در سال چند مرتبه انجام دهیم ذهنتون را مشغول کرده است حتما با کارشناسان و مشاوران حرفه‌ای این زمینه تماس بگیرید؛ چون این سوال بسیار جامع است و به موارد زمینه‌ای نیز نیاز دارد.

در پایان، نحوه محاسبه تعرفه قالیشویی در بین قالیشویی‌ها باید یکسان باشد؛ زیرا بنابر قوانین اتحادیه قالیشویی اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم هزینه‌های دریافتی تمامی ‌زیر مجموعه‌ها باید بر اساس نرخ‌های تعیین شده باشد. اما این نکته قابل ذکر است که برخی عوامل می‌توانند در تعیین قیمت شستن فرش تاثیرگذار باشند. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • تفاوت قیمت شستشو در فرش دستباف و فرش ماشینی
  • تفاوت هزینه شستشوی معمولی و اعلا شویی
  • قیمت گذاری متفاوت شستشو در محل و حمل به کارخانه
  • هزینه لکه بری از سطح فرش
  • شستشوی فرش‌های نفیس و عتیقه
  • تفاوت نرخ بر اساس ابعاد و اندازه

 

انتظارات مشتریان از قیمت قالیشویی چیست؟

خدمات شستشوی فرش در پایتخت یکی از سرویس‌هایی است که امروزه تعداد بیشماری از کارخانه‌ها و دفاتر قالیشویی، در ایام  مختلف سال به آن مشغول هستند. اما کدام یک می‌توانند انتظارات مشتریان را با توجه به نیاز مبرم آن ها به این نوع خدمات در زندگی روزمره برآورده سازند؟ این موضوع، مسئله چالش برانگیزی است. از آنجا که مشتریان امروزه به اثبات عملی یک ادعا بیشتر توجه می‌کنند؛ پس ارائه یک خدمت خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. مشتریان به دنبال یک قالیشویی هستند که فرش‌های گران قیمت و ارزشمند خود را به آنها بسپارند و در مقابل با پرداخت هزینه مناسب و عرف، فرش و قالی شسته شده خود را به بهترین حالت ممکن دریافت کنند. شستشوی فرش حساسیت‌های خاصی دارد که در صورت عدم رعایت صحیح اصول قالیشویی، بافت فرش دچار آسیب جدی می‌شود. پس سطح کیفیت و نرخ هزینه‌های پرداختی دو اولویت مهم مشتریان است.

 

چرا گلشن را برای خدمات قالیشویی انتخاب کنیم؟

قالیشویی گلشن با برخورداری از سال‌ها تجربه در خصوص انواع خدمات قالیشویی، خشک‌شویی فرش، لکه‌بری و ترمیم آن حتی در شلوغ‌ترین ایام سال، پاسخگوی مشتریان وفادار خود خواهد بود. خدمات متمایز بانو موجب شده است تا این مرکز به محلی مطمئن برای سپردن قالی‌های ارزشمند مشتریان تبدیل شده و آنان با خیال راحت فرش‌های نفیس خود را به گلشن بسپارند. به منظور رفاه شهروندان عزیز و حفظ سلامت آنان، خدمات آنلاین گشن در دوران شیوع کرونا موجب تسهیل فرآیند سفارش شده است.

مجموعه گلشن با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و در عین حال نیروی انسانی کارآمد و کافی، در ایام شلوغ نیز خوش‌قول بوده و برخلاف دیگر مراکز، فرش‌های مشتریان عزیز را به موقع به آنان تحویل می‌دهد. خدمات ارائه شده توسط قالیشویی گلشن در تهران از سرویس‌های محبوب همشهریان عزیز در همه مناطق تهران است. نرخ انجام این خدمات به صورت شفاف در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر به دنبال مناسب‌ترین قیمت قالیشویی در شهرستان های اسلامشهر بهارستان و اسلامشهر هستید با گلشن تماس بگیرید.

شماره تلفن قالیشویی گلشن

 

۵
از ۵
۲۱ مشارکت کننده
Javadi گفت:
سلام و وقت بخیر
خواستم تشکر کنم از خدمات واقعا بی نظیری که ارائه می دهید
قیمت مناسب و کیفیت شستشو عالی

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید |

*پشتیبانی همه روزه بدون تعطیلی

« تماس با ما

با کلیک بر روی دکمه (تماس با ما) می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

همین الان آنلاین سفارش بده |
​​​​​​​قالیشویی آنلاین گلشن

انواع خدمات : قالیشویی، ترمیم فرش و مبل شویی

« شروع کردن

بیش از 60،000 سفارش موفق |
دارای امتیاز 4/9 از 5 با بیش از (9000 نظر)